Lütfen bekleyin...

 
HER MARKA DİJİTAL DÜNYADA YERİNİ ALMALIDIR!

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

Her markanın dijital dünyada bir yeri olması düşüncesindeyiz. Günümüzde Google diye bir gerçek var ve artık tüm insanlar tüm ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılıyor. Sizin de bir web siteniz olursa, başta Google olmak üzere ve diğer arama motorları üzerinden aratılan kelimelerde anında potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkabileceksiniz. Zamanla müşterilerinizin web sitenizi daha fazla keşfettiğini görerek, doğru orantıda kazancınıza yansıdığını deneyimleyeceksiniz. İşte bu yüzden her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Dijital dünyada yerinizi almak Devr-i Media ile artık çok kolay.

Sektörümle Alakalı Hizmet Veriyormusunuz?

Geçmişten bugüne kadar tüm sektörlere hizmet verdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. Hangi sektöre hizmet ediyorsanız olun, işletmenizi internet ortamına birebir ve hatta daha fazlasını oluşturacak şekilde yansıtıyoruz. Kişisel web siteleri, küçük işletme siteleri, kobiler, hastane, doktor, diyetisyen, dişçi, oto galeri, yemek sektörü, gıda sektörü, sanal mağaza, kuruyemiş, ekspertiz, ikinci el siteleri, eğitim hizmetleri, kurumsal web siteleri, büyük işletmeler, pastane, market, fırın, perdeci, nalbur, yapı malzemeleri, çilingir, tesisat, el sanatları, blog siteleri, blogger siteleri, tanıtım siteleri, haber siteleri, e-ticaret siteleri ve özel projeler gibi isteğinize uygun bir çok kategoride hizmet verebilmekteyiz. İşletmenizi Devr-i Media ekibi ile internete taşımaya ne dersiniz? Modern, basit, anlaşılır, hızlı ve kurumsal bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Tasarımla İlgili Detaylar Nelerdir?

Tasarladığımız tüm web siteleri, günümüz teknolojisine uygun tüm mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde görüntülenir. Tüm ekran çözünürlüklerine uyumlu responsive yapıda sorunsuz web siteleri tasarlamaktayız. Web sitenize giren insanlar sayfalar arasında hızlı geçişler yapabilecek ve sıkılmadan, usanmadan gezebilecekler. Bir web sitesinin hızı günümüz şartlarında gerçekten çok önemlidir. Devr-i Media tasarım ekibi bu konuda sizi her zaman bir adım öne götürecek çözümler sunar ve tüm yeteneklere sahiptir.

Paket Detayları Neyi İfade Ediyor?

Aşağıda belirtilen paketler arasında fiyat ve dolayısıyla hizmet farklılıkları mevcuttur. Hepsinin ortak özelliği, profesyonel bir görünüme sahip olması, modern arayüzlü, hızlı ve basit kullanıma sahip olmasıdır. Diğer paketlerdeki farklı özellikler, işletmenizin ihtiyacı olan ekstra özellikleri temsil etmektedir. Satın alacağınız herhangi bir paket ile sınırsız hostingi size hediye ediyoruz. 7 Gün 24 saat boyunca bize WhatsApp üzerinden veya telefon görüşmesi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm sorunlarınıza ve fikirlerinize anında çözüm üreten uzman bir kadroya sahibiz. Dilerseniz farklı projelerinizi bize sunabilir ve hayata geçirmek için bir adım atmış olabilirsiniz.

Hangi Paketi Satın Almalıyım?

İşletmenizin ihtiyacına uygun paketi satın almalısınız. Örneğin küçük bir işletme iseniz “Başlangıç” paketimiz tam size göredir. Başlangıç paketi ile sadece işletmenizi tanıtan sayfalar oluşturulur ve müşterileriniz sizin kim olduğunuzu, neler yaptığınızı, size nasıl ulaşabileceklerini kolayca görebilirler. Büyük bir işletme iseniz “Kurumsal” paketimiz tam size göredir. Müşterileriniz detaylı bir şekilde işletmeniz hakkında bilgi edinir, neler yaptığınızı görebilir, sosyal medya hesaplarınıza site içinden ulaşabilir, diledikleri dilde sayfalarınızı gezebilir, yüksek kaliteli görseller ile göz zevklerini bozmadan aradıkları bilgiye kolayca ulaşabilirler. Ürün satışı yaptığınız bir mağazanız var ise ve bu ürünleri internette satmak istiyorsanız “E-Ticaret” paketimiz tam size göredir. Size özel sanal mağazanızı oluşturup, ürünlerinizi müşterileriniz ile buluşturmaktayız. Sitenize giren müşterileriniz hangi ürünleri, ne kadar fiyata sattığınızı görebilir, kredi kartı ile kolayca ödeme yapıp alışverişlerini tamamlayabilirler.

Web Sitemi Kendim Düzenleyebilir miyim?

Tüm web site tasarımlarımız yönetim panelini içinde barındırır. Size özel gizli bir link ile yönetim panelinize kolayca giriş yapıp, dilediğiniz sayfada, dilediğiniz bölümde rahatlıkla değişiklikler yapabilirsiniz. Dilerseniz resim ekleyebilir, değiştirebilir, yeni sayfa veya yazı ekleyebilirsiniz. Tüm işlemleri yönetim panelinizden basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Bize Güvenen

Mutlu Müşterilerimiz

BİR PROJENİZ Mİ VAR ?Teklif Formu

Sağ alanda yer alan formu doldurarak, projenizle ilgili size geri dönüş sağlayabiliriz.
Bizi Arayın
0538 864 18 68
Mail Adresimiz
info@devrimedia.com