Lütfen bekleyin...

 
``Devr-i Media`` ile Başarılı Projeler ``Başarılı`` Yaklaşımlar !

Biz
Kimiz ?

Devr-i Media 2010 ‘dan bu güne kadar işini seven, yenilikçi , dinamik ve profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz profesyonel web ve grafik çalışmaları kalitemizi ortaya koymaktadır. Tasarım sektöründe çok eski bir firma olmamamıza rağmen; ekip içerisindeki dayanışma ve birlik beraberlikten yararlanarak bu sektöre yıllarını adayan isimlerle çalışmaktayız.

Çalışmalarımızı güncel web trendlerini takip ederek veya kendi trendimizi yaratarak rakiplerimizden farklı olduğumuzu ortaya koymaktayız.

Müşterilerimizin markalarının kimliği olduğu bilinciyle, çalışıp kaliteli işler yaparak müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Yapmış olduğumuz web sitelerinin içeriklerini, 7’den 70’e herkesin değiştirebileceği şekilde tasarlıyoruz. Web tasarımı en kaliteli haliyle size sunmak için buradayız.

Markalarınızı baştan oluşturuyoruz; Logo’nuz dan Kurumsal Kimliğinize, Web Sayfanızdan E-ticarete kadar bir çok alanda hizmet veriyoruz. Referanslarımız arasında sizleri görmekten memnuniyet duyarız.

Vizyonumuz

Tasarım sektörüne, farklı çizgimizle lider firma olarak damga vurmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma sürecinde, ihtiyaçları olan tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.

Stilimiz

Yaratıcı, şık, teknolojik ve zeka pırıltısı içeren yeni fikirler.

Devr-i Media Sizi başarıya götürür

Dijital reklam ajansı olarak: Google reklamları, organik aramalarda bulunma (SEO), web tasarım, grafik tasarım, bilişim danışmanlığı ve diğer hizmetlerimizi en iyi şekilde yapmayı kendimize amaç edinmiş olup, profesyonel kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Devr-i Media üretici fikirleriyle internet ve bilişim sektöründe öncü konuma gelerek markalaşmaktadır. Satış öncesi ve sonrası kaliteli bir hizmet anlayışıyla her şekilde size yardımcı olan uzman ekibimizle sorunsuz işlere ve hızlı çözümlere imza atıyoruz.

Bize Güvenen

Mutlu Müşterilerimiz

BİR PROJENİZ Mİ VAR ?Teklif Formu

Sağ alanda yer alan formu doldurarak, projenizle ilgili size geri dönüş sağlayabiliriz.
Bizi Arayın
0538 864 18 68
Mail Adresimiz
info@devrimedia.com