Lütfen bekleyin...

 
Dijital platformlarda devrim yaratıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Her zaman çalışmayı ve üretmeyi felsefe edinmiş ekibimizin, büyüyen iş ağacınızda bir dalınız olmasını düşünürseniz bizimle mutlaka iletişime geçin sizin için her zaman bir planımız vardır.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
KULLANICI ODAKLI MOBİL UYUMLU

WEB TASARIM

Web site tasarımı hazırlarken özgün tasarım, özgün içerik üretimi, SEO Çalışmasına uygun kodlama ve %100 mobil uyumlu olmazsa olmazımızdır.
DİJİTAL PAZARLAMADA ETKİLİ ÇÖZÜM

SOSYAL MEDYA

En iyi dijital pazarlama stratejisi sosyal medyayı doğru kullanmaktır. Markanızı tanıtmak veya ürünlerinizi satmak için sosyal medyayı hedef kitlenize göre yönetiyoruz.
MARKANIZIN GLOBAL GÖRÜNEN YÜZÜ

GRAFİK TASARIM

Markanızın kurumsal kimliğini yaratarak Logonuzu akılda kalıcı hale getirip kurum kimliğinizi oluşturuyoruz. Ayrıca el broşürü, afiş, kartvizit, katalog tarzı işlerinizide tasarlıyoruz.
HAREKETLİ VİDEO VE ANİMASYONLARLA FARKINIZ OLSUN

HAREKETLİ VİDEO TASARIM

Logonuzu tasarlamak, profesyonel introlar, animasyonlar, tanıtım videoları, slayt gösterileri, müzikli görselleştirmeler, karşılama sayfaları için en ilgi çekici videolar hazırlıyoruz. Böylelikle markanız hem değer kazanıyor hemde ürünleriniz hızlıca satılıyor.
İNTERNET ARAMALARINDA ÜST SIRALARDA YERİNİZİ ALIN

SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

Potansiyel müşterilerinizin, faaliyetlerinizi yürüttüğünüz alanda dünya çapında sıklıkla kullanılan arama motorları ile yaptıkları aramaların organik bölümlerinde yer alan sonuçlarda üst sıralarda çıkarak müşterilerinizin sizi bulmasını sağlamaktır.
HARİTALARDA HENÜZ YERİNİZİ ALMADINIZ MI ?

GOOGLE HARİTALAR HİZMETİ

Firmanızı google üzerinden haritalar alanına ekleyerek, müşterilerinizin adresinizi bulmasını kolaylaştırıyoruz. Trafik sıkışıklığına yakalanmak berbattır. Neyse ki, Google Haritalar günün hangi saatinde hangi yerlerin tıkandığını size söyleyebilir.
KALİTELİ, HIZLI, KULLANICI DOSTU ve GÜVENLİ

E-TİCARET

Her çeşit E-ticaret Mağazası için kullanılabilen gelişmiş eklenti ve modifikasyonlarla güçlendirilmiş bir alt yapıya sahip e-ticaret paketlerimizle ürünlerinizi daha hızlı satışa çıkarabilirsiniz.
MİMARİ TASARIM PROJELERİNİZİ GÖRSEL HALE GETİRİYORUZ

3D GÖRSELLEŞTİRME

3d mimari görselleştirme, tasarımda 3. boyut, mimarinin vazgeçilmez parçası haline geldi. Artık mimari tasarımlar, 3d modelleme yöntemi ile proje aşamasında görücüye çıkıyor. Bir projeniz varsa bizimle mutlaka iletişime geçin.