Lütfen bekleyin...

 

KALİTELİ, HIZLI, KULLANICI DOSTU ve GÜVENLİE- Ticaret

Her çeşit E-ticaret Mağazası için kullanılabilen gelişmiş eklenti ve modifikasyonlarla güçlendirilmiş bir alt yapıya sahip e-ticaret paketlerimizle ürünlerinizi daha hızlı satışa çıkarabilirsiniz.

Yıllık E-Ticaret Paket ÜcretiVar mı?

Sadece standart e-ticaret paketi satın aldığınızda yıllık paket bedeli ödeyeceksiniz. Bu bedel de paket bedelinin %20’si kadardır. Gold e-ticaret paketi ya da Platinium e-ticaret paketi satın alırsanız her yıl e-ticaret paketi için e-ticaret paket yenileme bedeli ya da e-ticaret paket bedeli ücreti ödemezsiniz.

Paket Ücretleri Dışında Başka Bir Ödeme Var Mı?

Her sene yıllık paket ücreti ödemeyeceksiniz. Ancak bir web sitesinin yayında bulunabilmesi için gerekli yıllık sabit ücretler bulunmaktadır. Bunlardan domain (isim) ve hosting (alan) ücretlerinin her sene ödenmesi gerekir. Bu bedeller ödenmediği takdirde nasıl ki bir web sitesi kapanıyorsa e-ticaret sitesi de kapanacaktır. Normal web sitelerinden farklı olarak güvenli e-ticaret siteleri için gerekli olan SSL sertifikası, Statik IP ve yedekleme hizmeti satın almışsanız bu hizmetleri her yıl kullanmaya devam etmek istiyorsanız, bu hizmet bedellerini tarafımıza her yıl ödemeniz gerekmektedir.  Kısacası ayrıca satın aldığınız tüm hizmetleri, yıllık ödemesini yaptığınız sürece kullanabilirsiniz

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://devrimedia.com/wp-content/uploads/2019/11/e-ticaret-1.jpg
ÜRÜNLERİNİZİ DOĞRU ŞEKİLDE PAZARLAYIN

Sanal Alışveriş Siteleri

Alışveriş Siteleri, tek bir satıcının ürünlerini sattığı bir e-ticaret sitesi olabileceği gibi, birden fazla satıcının tek noktada buluştuğu pazaryeri tarzı e-ticaret siteleri şeklinde de olabilir. Her iki e-ticaret şeklinin de sağladığı farklı avantajlar vardır. Hedeflerinize uygun sanal alışveriş sitesi ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

https://devrimedia.com/wp-content/uploads/2019/11/e-ticaret-ve-googl.jpg
GOOGLENİN SEVECEĞİ ŞEKİLDE TASARIMLAR ÜRETİYORUZ

E-Ticaret ve Google

Çok bilindik bir marka olmadığınız sürece kimse internet alan adınızı yazarak web sitenize gelmeyecektir. Hatta çoğu zaman çok ünlü markaların bile alan adlarını ezbere bilmeyiz. Arama motorları üzerinden arayarak istediğimiz e-ticaret sitesine gideriz. Bu nedenle Google ve diğer arama motorlarında anahtar kelimeler ile SEO çalışmalarını yapmak çok önemlidir.

https://devrimedia.com/wp-content/uploads/2019/11/e-ticaret-dunya.jpg
DAHA FAZLA KİTLEYE ERİŞEREK ÜRÜNLERİNİZİ PAZARLAYIN

Dünyaya Açılmanın Yolu: “Sanal Mağaza Kurmak”

Sanal mağaza kurmak sanıldığı kadar uzun uğraşlar gerektiren ve ciddi maliyetleri olan bir girişim değildir. Özellikle son yıllarda ülkemizde de e-ticaret yazılımları çoğalmış ve paket e-ticaret programı olarak uygun fiyatlara satılmaktadır. Hazır E-ticaret paketleri ile Siz de sanal mağazanızı kurabilir ve ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ihtiyacınız olan özellikleri belirlemek ve bu doğrultuda bir e-ticaret paketi satın almaktır.

https://devrimedia.com/wp-content/uploads/2019/11/3d.jpg
GÜVENLİ ÖDEME SEÇENEĞİ 3-D

3-D Secure Ödeme İşlemleri

E-ticaret sitelerinde bankaların sunduğu 3-D Secure isminde ödeme işlemlerinde sahtecilik ve ödeme işlem itirazlarını minimuma indirmeyi hedefleyen bir güvenlik çözümü bulunmaktadır. 3D Secure/SecureCode ile e-ticaret alışverişinin geçerli sayılabilmesi için, kart sahibinin yaptığı alışverişi, kod/şifre ile onaylaması gerekmektedir.

Bize Güvenen

Mutlu Müşterilerimiz

BİR PROJENİZ Mİ VAR ?Teklif Formu

Sağ alanda yer alan formu doldurarak, projenizle ilgili size geri dönüş sağlayabiliriz.
Bizi Arayın
0538 864 18 68
Mail Adresimiz
info@devrimedia.com