Lütfen bekleyin...

 

İŞİNİZ İÇİN EN YARATICI ÇÖZÜMLERWeb Tasarım

Kurumsal Web Tasarım hizmetimiz ile Arayüz Tasarımı ve Özel Altyapımız ile etkileşimi yüksek, akılda kalıcı ve hızlı özel web site tasarımlarına sahip olun.

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Web Tasarım

Projelerimizi hayata geçirirken amacımız, sadece güzel görünen bir web sitesi yapmak değil, kullanıcıların deneyimleri doğrultusunda ve arama motorları ile dost bir web site tasarımı yaparak gerçekten işinizi geliştiren, satışlarınızı arttıran bir web sitesi yapmak.

Web Tasarım için En İyisiyiz!

Yüzlerce kişi bizlerden web tasarım hizmeti alarak firmasına değerine değer kattı,Ürünlerini ve firmalarını internet kullanıcılarına en doğru şekilde ulaştırdı,Yüzbinlerce ziyaretici sitelerini ziyaret etti,defalarca başarı öyküsü yazıldı,müşterilerimizden yüzlerce teşekkür aldık ve siz de hazırsanız mutlaka ne yapabileceğimize ve neler yaptığımıza göz atın !

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://devrimedia.com/wp-content/uploads/2019/11/responsive-min.jpg
MOBİL UYUMLU

Mobil Cihazlar İle
Tam Uyum

Günümüzün teknolojisinde, bilgisayarların önüne geçen bir durumdan bahsetmeliyiz. Eğer bir web sitesi responsive tasarıma sahip değilse, yani her cihaza uygun tasarımla yayınlanmıyorsa, o sitenin geri dönüş alma durumu çok zayıftır.

Genellikle mobil uyumu olmayan web siteleri, telefondan giriş yapıldığında çok saçma bir görselliğe sahip olarak karşımıza çıktığı için, ziyaretçiler genellikle bu sitelerden hemen çıkış yaparlar. Doğal olarak web site sahibini olumsuz etkiler. Bizler elimizdeki profesyonel web tasarım programlarıyla aradığınız mobil uyumlu responsive tasarımı gerçekleştiriyoruz.

https://devrimedia.com/wp-content/uploads/2019/11/hizlisite-min.jpg
HIZLI AÇILIR SAYFALAR

Hızlı Yüklenen
Web Sitesi

Web tasarım projelerimizde dikkat ettiğimiz diğer bir husus ise, web sitesinin hızlı açılabilir olması. Kendimizi müşteri yerine koyarsak eğer geç açılan bir web sitesinin açılmasını beklemeden hemen kapatmaktayız.

Biz web sitenizi tasarlarken az kod çok iş mantığıyla ilerlemekteyiz ve gerekli diğer analizleride yaparak web sitenizin açılış hızını minimum değere düşürüp müşterilerinize en hızlı deneyimi sunarak web siteniz üzerinden size dönüş sağlanma oranını artırıyoruz.

https://devrimedia.com/wp-content/uploads/2019/11/seo-min.jpg
ARAMA MOTORU DOSTU

Arama Motorları ile
Dost Tasarım

Bir web sitesinin en önemli unsuru seo dur, yani arama motoru optimizasyonu. Genellikle kodlayan tarafından bu alan atlanılır ve web sitenizden verim alamazsınız. Biz Seo tecrübemiz sayesinde projelerimizi arama motorları ile uyumlu kodlamaktayız. Bu sayede web sitenizden daha sağlıklı verim almanıza olanak sağlıyoruz.

Temiz link yapımız sayesinde web sitenizin, iç sayfalarınızın hangi konu ile ilgili olduğunu arama motorlarına daha iyi tanıtabilirsiniz. Sitenizin tüm adreslerinin şeffaf ve anlaşılabilir olduğuna dikkat edin. Google temiz link yapılarını sever. Örnek: Yanlış Kullanım: site.com/category/ayakkabi/123123.html Doğru Kullanım: site.com/spor-ayakkabi

Bize Güvenen

Mutlu Müşterilerimiz

BİR PROJENİZ Mİ VAR ?Teklif Formu

Sağ alanda yer alan formu doldurarak, projenizle ilgili size geri dönüş sağlayabiliriz.
Bizi Arayın
0538 864 18 68
Mail Adresimiz
info@devrimedia.com